HAKKINDA
Uzun yıllara dayanan deneyimimizle, coşkumuz, enerjimiz ve siz değerli müşterilerimizin güven dolu desteğini de yanımıza alarak yola çıktık. Amacımız daima yüksek kaliteli hizmetlerimizle sizlerin hayal ve tasarımlarınızı gerçeğe dönüştürmektir. 10 yılı aşkın bir süreden beri çıktığımız bu yolda emin adımlarla ilerlemekteyiz. 2013 yılından itibaren, ABD’nin MarkAndy Ambalaj makineleri mümessilliği, güvenlik mürekkepleri mümessilliği ile de sektörümüze farklı katkılarımızı sunmaktayız. Ayrıca dijital, outdoor, indoor  baskı ve uygulama, hizmetlerimizle yanınızdayız
Amacımız; hizmet verdiğimiz sektörde, girişimci, gelişime odaklı, yeniliklere açık, kaliteden ödün vermeden çalışmalarımıza devam etmektir.
Uluslararası standartlar ve mevzuat koşulları ile uyumlu bir kalite yönetim sisteminin, firmamızın amaç ve hedefleri doğrultusunda etkin olarak kullanılmasını sağlamaktır.
Toplam kalite yönetimi düşüncesi ile sistemlerimizi ve süreçlerimizi müşteri beklentilerini de esas alarak sürekli iyileştirmek, müşteri odaklı hizmet, kurumsal, toplumsal sorumluluk anlayışı, güvenilir ve saygın iyi ilişkiler kurmak olmuştur.
Etkin yönetim, iletişim ve eğitim olanaklarından yararlanan çalışanların bilinçli katılımıyla tüm ürün ve hizmetlerde müşteri ihtiyaçlarına üstün kalite, gününde teslimat ve uygun fiyatla cevap vermek ve sürdürebilmektir.

Modern, yaratıcı ve farklı malzemeleri etkin şekilde kullanıp uygulamak ve müşteri memnuniyeti her zaman ilk hedefimiz olmuştur.
HİZMETLERİMİZ

İşinizi kolaylaştırmak için sunduğumuz hizmetler .   

Ofset
DETAY  
Dijital
DETAY  
Mümessillikler
DETAY